top of page
Brianstorming

Hakkımızda

Global Asbest 1996 yılından bu güne  asbest söküm faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Sunduğumuz hizmetlere durmaksızın yenilerini eklediğimiz tüm faaliyet noktalarımızda ülkeler arası ortak disiplin anlayışı benimsenmiştir. Bugün itibariyle tüm Türkiye'de de temsil edilmekte olan firmamızın öncelikli odak noktası asbest konusunda ülkemizdeki bilinci arttırmaktır.

Akış Şeması

Vizyon ve Misyon

Vizyon : Global Asbest’ın vizyonu, sektöründe lider, stratejik önemi olanlar başta olmak üzere faaliyet gösterdiği tüm pazarlarda da ana oyuncu konumunda olmaktır. Misyon :Kalite, sağlık, güvenlik ve çevre ile ilgili tüm alanlarda doğru raporlama , danışmanlık, eğitim ve dış kaynak kullandırma yolu ile risk önlemek ve performans arttırmak suretiyle müşterilerimize katma değer sağlamaktır.

iş görüşmesi

Etik Kurallarımız

Global Asbest Grubu, dürüst, iş ahlakına uygun, profesyonel ve tarafsız bir yaklaşımla sürdürdüğü çalışmalarıyla sektörünün güvenilir kuruluşlarından biri olarak haklı bir üne sahiptir. Bu güvenilirliği sağlayan etik değerler, Grubumuz için en önemli varlıklardan olup, Global Asbest Temel Değerleri’nde ve bu konudaki başvuru kaynağımız olan Etik Kodu’muzda da yansıtılmaktadır.

Birlikte çalışma

Değerlerimiz

Değerlerimize sahip çıkar, onlara uygun hareket ederiz
 
Temel değerlerimiz sabit ve değişmezdir. Bunlar, Global Asbest’ın “çimentosudur”. Birlik ve beraberliğimizi güçlendiren, tutarlılığımızı sağlayan ve kârlı büyüme stratejimizin gerçekleşmesini mümkün kılan, bu değerlerdir. 

Brianstorming

Bütünlük ve Etik

 İyi niyet, dürüstlük ve tarafsızlık çerçevesi içerisinde davranırız.
• Yapmayı taahhüt ettiğimiz işi mutlaka yaparız.
• Açık, anlaşılır ve usulüne uygun  düzenlenmiş kontratlar çerçevesinde hizmet veririz.
• Şirket politika ve prosedürlerine uygun çalışırız.

Manzaralı Ofis

Tarafsızlık ve Bağımsızlık   

 Profesyonel ve önyargısız hizmet sağlarız.
• Tamamen gerçek faaliyet kayıtlarına dayalı raporlar hazırlarız

Başarılı Çalışma Ekibi

Tüm Bireylere Saygı

 Başkalarına layık oldukları ilgiyi ve saygıyı gösteririz.
• Hareketlerimizin başkalarını nasıl etkileyeceğini her zaman gözönünde bulundururuz.
• Bireysel katkımız kabul ve değer görür, performansımızla ilgili sürekli, tam ve doğru geri bildirim alırız.

ağaçlar

Sosyal ve Çevresel Sorumluluk

Şirketlerin sosyal sorumluluk konusuna verdikleri önemin giderek artması hem kârlılık hem de mâli güvenilirliği sağlamayı zorlaştırıyor. Bu risklerin farkında olunması Global Asbest için de gerek organizasyon gerek yönetim seviyesinde yeni gereklilikler ve yeni faaliyet alanları yaratmaktadır.

bottom of page